Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Rybno

Dzień Papieski - 16 października 2022

Środa, 19 Październik 2022 r.

Dzień Papieski - 16 października 2022


Tegoroczny XXII Dzień Papieski obchodziliśmy pod hasłem „Jan Paweł II – Blask Prawdy”. Tradycyjnie uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu i wychowankowie Przedszkola w Rybnie wzięli udział w konkursie plastycznym oraz konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II. Prace plastyczne łącznie oddało 22 dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III oraz 2 prace zbiorowe. Komisja przyznała: I miejsce Kornelia Żuralska, II miejsce Alicja Michalska, III miejsce Aleksander Labicki oraz wyróżnienia: Stanisław Dreszler, Jędrzej Karbowski, Faustyna Zielińska, Agata Reszka, Helena Jabłońska. Wystawa Prac konkursowych znajduje się w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie. W konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II udział wzięło 15 uczniów klas IV – VIII, a spośród nich: I miejsce zajęła Antonia Popp, II miejsce Antoni Zieliński, III miejsce Alicja Kulczyk oraz wyróżnienia: Kornelia Jewartowska, Katarzyna Labicka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

MSZE ŚWIĘTE

Dni zwykłe
lipiec-sierpień 8:00, 18:00
wrzesień-czerwiec 7:00, 18:00

Niedziela i święta nakazane
8:00, 9:30, 11:00, 16:00

BIURO PARAFIALNE

Czynne:
--w poniedziałek i czwartek: godz. 8:30 - 9:30
- w środę i piątek: godz. 15:30 - 16:30
- codziennie po Mszy św.

SPOWIEDŹ

15 minut przed każdą Mszą św.