Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Rybno

Prośba o pomoc dla gospodarstwa poszkodowanego rolnika z Rybna

Czwartek, 05 Styczeń 2023 r.

Prośba o pomoc dla gospodarstwa poszkodowanego rolnika z Rybna


W ostatni wtorek, 3 stycznia doszło do pożaru na posesji naszego Parafianina Pana Józefa Jankowskiego z Rybna. W wyniku pożaru spłonęła  słoma, która jest niezbedna przy hodowli krów. Z tego względu zwracamy się z gorącą prośbą do rolników o użyczenie dowolnej ilość słomy. Osoby, któe pragnęłyby pomóc poszkodowanej Rodzinie prosimy o kontakt z Parafią bądż z samym poszkodowanym. Niech nasza empatia i solidaryzowanie się z ludżmi bedącymi w potrzebie bedzie najpiękniejszym znakiem i świadectwem wiary oraz miłości wobec Pana Boga. Dziękujemy za okazaną pomoc i bardzo o nią prosimy.

MSZE ŚWIĘTE

Dni zwykłe
lipiec-sierpień 8:00, 18:00
wrzesień-czerwiec 7:00, 18:00

Niedziela i święta nakazane
8:00, 9:30, 11:00, 16:00

BIURO PARAFIALNE

Czynne:
--w poniedziałek i czwartek: godz. 8:30 - 9:30
- w środę i piątek: godz. 15:30 - 16:30
- codziennie po Mszy św.

SPOWIEDŹ

15 minut przed każdą Mszą św.