Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Rybno

Bal Wszystkich Świętych - 26 października 2023

Piątek, 27 Październik 2023 r.

Bal Wszystkich Świętych - 26 października 2023


W czwartek, 26 października odbył się Bal Wszystkich Świętych zorganizowany przez Parafię p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Rybnie.

O godzinie 15:00 przebrane dzieci i młodzież wzięły udział się na nabożeństwie różańcowym w kościele a następnie przeszły w radosnym korowodzie do sali sesyjnej przy Urzędzie Gminy gdzie odbył się bal.  Wśród licznie przebranych za świętych i błogosławionych  uczestników, można było dostrzec m.in. Matkę Bożą,  bł. Karolinę Kózkówną, św. Różę, św. Teresę, św. Faustynę, św. Maksymiliana Kolbe, św. Jana Bosko, św. Franciszka z Asyżu, bł..Karola Acutis, św. Jana Pawła II, św. Floriana oraz wielu innych świętych i wielką rzeszę aniołów.

Zgromadzonych powitali proboszcz parafii pw. NSPJ w Rybnie - ks. Janusz Kowalski oraz Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski.

Następnie w pięknie udekorowanej sali odbyły się quizy, tańce, konkursy i zabawy przy muzyce. Wiele emocji i zachwytów stworzył konkurs na najciekawszy strój świętej i świętego, który wygrali Pola Ostrowska i Franciszek Józefowicz.

W czasie balu dzieci miały także okazję uczestniczyć w animacjach takich jak rzuty do celu, zabawy z chustą animacyjną czy przeciąganie liny.

Dla uczestników balu był także przygotowany słodki poczęstunek.

Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Balu Wszystkich Świętych dla Pana Ryszarda Truszczyńskiego – katechety i Pana Jarosława Rolkowskiego – dyrektora Biblioteki Publicznej w Rybnie oraz dla pracowników biblioteki oraz dla Pań Joanny Gawlik, Eweliny Michalskiej, Iwony Szarmacher, Agnieszki Lewickiej, Marleny Zielińskiej, Sylwii Rynkowskiej, Weroniki Witkowskiej, Małgorzaty Kijora, Małgorzaty Urbańskiej oraz Justyny Gadeckiej za przygotowanie poczęstunku oraz wystroju sali.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Dni zwykłe
lipiec-sierpień 8:00, 18:00
wrzesień-czerwiec 7:00, 18:00

Niedziela i święta nakazane
8:00, 9:30, 11:00, 16:00

BIURO PARAFIALNE

Czynne:
--w poniedziałek i czwartek: godz. 8:30 - 9:30
- w środę i piątek: godz. 15:30 - 16:30
- codziennie po Mszy św.

SPOWIEDŹ

15 minut przed każdą Mszą św.