Ogłoszenia parafialne na V niedzielę zwykłą ( 6 lutego 2022 r.)

Niedziela, 06 Luty 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na V niedzielę zwykłą ( 6 lutego 2022 r.)

1/ Dziś o godz. 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2/ W środę o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a następnie Msza św.

3/ Biblioteka parafialna czynna w środę od godz. 17:30 do godz. 18:00.

4/ W piatek 11 lutego we  wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy w szczególny sposób modlić sie za chorych na ciele i na duszy  oraz będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy.

5/ 14 lutego przypada pierwsza rocznica śmierci śp. Ks. Mirosława Owczarka. Z tej okazji w niedzielę 13 lutego o godz. 16:00 będzie odprawiona Msza św. za śp. Ks. Mirosława przez kapłanów  dekanatu rybnieńskiego Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w tej Eucharystii. W poniedziałek 14 lutego Msza św. za śp. Ks. Mirosława o godz. 17:00.

6/  W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na spłatę ostatniej raty związanej z  instalacją mat grzewczych. Przypomnę, że do spłacenia pozostaje kwota w wysokości 3.521 złotych i 26 groszy. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

7/ W ostatni piątek odbyło się spotkanie Rady Parafialnej., podczas którego ustalono, że w związku z planowaną wymianą nagłośnienia, która nastąpi latem tego roku, oprócz comiesięcznych  kolekt gospodarczych, bedzie można składać dobrowolne, rodzinne ofiary na ten cel u sołtysa Rybna p. Henryka Wiśniewskiego, który jednocześnie jest członkiem Rady Parafialnej. Zbiórka ta potrwa do końca maja. Na początku czerwca podana zostanie informacja w ogłoszeniach parafialnych o wysokości złożonych ofiar. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Na stoliku pod chórem mozna nabyć najnowszy numer "Niedzieli" w cenie 8 zł.

9. Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy wzięli udział  przy demontażu dekoracji świątecznej - oraz do demontażu szopki. Serdeczne Bóg zapłać za świadectwo wiary i miłości.

10. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach od 27 czerwca do 5 lipca. Szczegóły w gablocie ogłoszeń. Osoby, które mają pragnienie uczestnictwa w pielgrzymce do Włoch zapraszamy na spotkanie organizacyjne z przedstawicielem biura podróży – w niedzielę 20 lutego po Mszy św. o godz. 16:00

11. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, o dokonywaniu dezynfekcji rąk o wejściu do kościoła ( środki do dezynfekcji znajdują się przy kracie i na stolikach w tylnej części kościoła)