Ogłoszenia parafialne na XIX niedzielę zwykłą ( 7 sierpnia 2022 r.)

Niedziela, 07 Sierpień 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XIX niedzielę zwykłą ( 7 sierpnia 2022 r.)

1/ W środę o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a  następnie Msza św.

2/ Biblioteka parafialna czynna w środę od godz. 17:30 do godz. 18:00.

3/ Zapraszamy na Mszę św. i kolejne nabożeństwo fatimskie - w sobotę o godz. 19:00.

4/ Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie w dni powszednie  od godz. 17:30 do godz. 18:00., a w czwartek od godz. 17:00 do godz. 18:00.  Zapraszamy/

5/ W przyszłą niedzielę 14 sierpnia odbędzie się, przełożony z poprzedniej niedzieli z powodu złej pogody, Rajd Rowerowy im. Służebnicy Bożej Magdaleny Mortęskiej. Uczestnicy przemierzą trasę 21 km. Zakończenie nastąpi w Mortęgach, w miejscu narodzin Służebnicy Bożej Magdaleny Mortęskiej. Zapraszamy

6/  Zwracamy się z gorąca prośbą o zabieranie śmieci cmentarnych na własne posesje, aby obniżyć koszta związane z utrzymaniem cmentarza i dziękujemy tym , którzy ten apel traktują poważnie i sukcesywnie zabierają odpady z nagrobków bliskich im osób na własne posesje.

7/ Za tydzień kolekta gospodarcza przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z instalacją nowego nagłośnienia.

8/ Przypominamy wszystkim, że miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości i abstyneccji od napojów alkoholowych.

9/ Ks. Proboszcz dziękuje wszystkim, którzy pamiętali w modlitwie i okazali wszelkie formy życzliwości z okazji obchodzonego 4 sierpnia Dnia Proboszcza,; szczególne podziękowania dla osób, które założyły w naszej parafii tzw. "Margaretkę"- grupę 7 osób, które modlą się w intencji Ks. Proboszcza. Serdeczne Bóg zapłać.

10/ Informujemy, że parafialno-gminne dożynki odbędą się w ostatnią niedzielę sierpnia, tj 28 sierpnia o godz. 11:00.

11/ Na stoliku pod chórem można nabyć najnowszy numer " Niedzieli" w cenie 8 zł.

12 Zapowiedzi przedślubne ( zapowiedź druga)

Tomasz Kołądkowski, stan wolny, Parafia Niechłonin i Paulina Świniarska, stan wolny,  Parafia w Rybnie

Kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany zawiadomić miejscowego duszpasterza.

13/ Wczoraj odbył się pogrzeb sp. Marcina Cichockiego z ul  Slonecznej. Dobry Jezu..